O mnie

Jesteś tutaj:

Angelika Patrzyńska-Skóra

specjalistka w transformacji osobistej, inspiratorka sukcesu oraz pasjonatka rozwoju.

coach rozwoju osobistego i zawodowego Angelika Patrzyńska-Skóra

Moje kompetencje

Certyfikowany coach kognitywny - Bennewicz Instytut Kognitywistyki

Coach mocnych stron

Certyfikowany kurs coachingu indywidualnego i grupowego - Akademia Coachingu Magdaleny Kamińskiej

Ukończenie studiów ze specjalnością psychologia w biznesie

Akredytowany kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - Integri TSR

Doświadczenie
i jak mogę Cię wesprzeć

Przez wiele lat moja droga zawodowa wiązała się z branżą prawniczą. Długoletnia praca w kancelariach i działach prawnych, a także czas spędzony w korporacyjnym środowisku, nauczyły mnie wytrwałości, skutecznego ustalania celów, umiejętności radzenia sobie z trudnościami oraz efektywnego planowania czasu i zarządzania priorytetami. Zdobytą wiedzę wykorzystuję pomagając Klientkom m.in. w:

  • odkrywaniu ich wewnętrznych zasobów i poszerzaniu perspektyw
  • osiąganiu ich osobistych i zawodowych ambicji i marzeń
  • przezwyciężaniu ograniczeń i radzeniu sobie z wyzwaniami
  • harmonijnym łączeniu życia osobistego i zawodowego

Przez ostatnie kilka lat, jako compliance officer, zajmowałam się również niezwykle ciekawą tematyką compliance (zgodności). Moje doświadczenie w tym obszarze wykorzystuję do budowania kultury zgodności również w pracy coachingowej. Udzielam Klientkom wsparcia w budowaniu świadomości i znaczenia wartości etycznych, które integrują w swoje działania i relacje, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Dzięki temu Klientka ma możliwość stworzenia otoczenia, które sprzyja jej rozwojowi i osiąga cele, które są zgodne z jej własnymi wartościami i zasadami.

Moja misja

Coaching to dla mnie droga, którą Klientka zmierza do celu. Czuję się doskonale, wspierając osoby poszukujące swoich pasji, celów i wartości. Moje doświadczenie i wiedza w obszarze psychologii biznesu, psychologii pozytywnej, kognitywistyki pozwalają mi pomagać Klientkom w identyfikowaniu ich mocnych stron, odkrywaniu ukrytych talentów i tworzenie strategii działania, które przyczynią się do ich osobistego sukcesu.

W filozofii wschodu znajduję inspirację i mądrość. Fascynuje mnie harmonia zen i minimalistyczne podejście do życia. Jak mawiał Laozi, chiński filozof: Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku”. To spojrzenie na życie, które wnoszę do swojej pracy, przynosi niesamowite rezultaty. Razem z moimi Klientkami stawiamy kroki, odkrywamy ich pasje i przekraczamy granice, dążąc do osiągnięcia tego co dla nich ważne.

Jeśli szukasz autentycznego wsparcia, coacha który Cię zainspiruje, który wprowadzi Cię na drogę rozwoju, to zapraszam do mojego świata. Przygotuj się na fascynującą podróż, która będzie zmieniać Twoje życie.

                                                                                                                                                                                                                                                            Do zobaczenia…